Szkolenie: UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ A UMOWA OTWARTA, 23 listopada 2017r.

Podpisując umowę na wyłączność klient ma pewność, że dołożysz wszelkich starań, aby transakcja zakończyła się sukcesem na najkorzystniejszych warunkach. Z drugiej strony Ty masz pewność, że otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę i zaangażowane pieniądze na reklamę.

Przeciwieństwem umowy na wyłączność jest tzw. umowa otwarta. Tu poświęcasz mniej czasu i przeznaczasz na reklamę dużo mniej środków. W konsekwencji, mimo że, klient spodziewał się zwiększonej skuteczności wynikającej ze współpracy z kilkoma pośrednikami, otrzymuje jedynie usługę o niskim standardzie i małej skuteczności.

Masz dość pracy na umowach otwartych, zwłaszcza, gdy pracujesz ciężko, a klient informuje Cię, że właśnie sprzedał sam? Wiesz, że wyłączność to same plusy i zalety dla dwóch stron, ale nie umiesz o niej rozmawiać z klientami? A więc kolejny raz wracasz do biura z umową otwartą!

To szkolenie zmieni twój sposób myślenia i nie będziesz ani potrafił, ani nie będziesz chciał nigdy więcej wracać do pracy na umowach otwartych.

Szkolenie poprowadzi:
Aron Półtorak - Członek Zarządu SPPON, współwłaściciel firmy 3Miasto Nieruchomości Sp. z o. o., pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem. 
Specjalizuje się w transakcjach sprzedaży działek i gruntów. W 2013 roku otworzył własne biuro i od tego czasu pracuje jedynie w oparciu o umowy na wyłączność. Wychodzi z założenia, że nie sztuką jest podpisać 10 umów i zrealizować 1 z nich, ale zakończyć sukcesem każde rozpoczęte zlecenie.
Pozazawodowo uwielbia grać w piłkę nożną oraz z pasją podróżuje po świecie.

Termin i miejsce: 23 listopada 2017, godz. 09:00 - 14:00
Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia, SALA F0.28 - budynek IV

Koszt udziału:

  • członkowie/ pracownicy/ współpracownicy członków SPPON – 79,00 zł brutto
  • pozostałe osoby – 119,00 zł brutto

Zapisy:

Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) i przesłanie go mailem na adres: sppon@sppon.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Uwaga! Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych.

Facebook