ASYSTENT ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI - Maciejak Nieruchomości Sp. z o. o.

 Maciejak Nieruchomości Sp. z o.o. specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami i obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Cechuje nas profesjonalizm w rozliczeniach i utrzymaniu technicznym oraz wysoka jakość obsługi Klienta.

Asystent Zarządcy Nieruchomości

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia z perspektywą rozwoju, lubisz pracę z ludźmi, w tym rozwiązywanie problemów, z którymi borykają się właściciele lokali, część czasu chcesz spędzić w biurze, a część w terenie na nieruchomościach, chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie i być członkiem profesjonalnego zespołu o wysokich standardach, ta oferta jest dla Ciebie. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w biurze w Gdańsku z obsługą nieruchomości na terenie Gdańska oraz do biura w Gdyni – teren: Gdynia, Reda, Rumia.

Miejsce pracy: Gdańsk; Gdynia
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa dedykowanych wspólnot mieszkaniowych, w tym:
  • wystawianie dokumentów rozliczeń dla nieruchomości za pomocą specjalistycznego programu,
  • organizacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości pod względem bieżącej eksploatacji, konserwacji oraz remontów,
  • organizacja właściwej realizacji umów z dostawcami usług dla wspólnot mieszkaniowych,
  • prowadzenie korespondencji seryjnej i indywidualnej z właścicielami lokali,
  • realizacja harmonogramów zadaniowych, m.in. w zakresie indywidualnej obsługi właścicieli lokali i obsługi zebrań właścicieli lokali.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość tematyki nieruchomości z zakresu zarządzania, mile widziany ukończony kurs zarządcy nieruchomości,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w aktach prawnych z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, kreatywność i pracowitość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenie z obsługi programu do zarządzania nieruchomościami,
  • pracę pod nadzorem doświadczonego zarządcy nieruchomości,
  • administrowanie ciekawymi nieruchomościami,
  • wdrożenie do zarządzania ludźmi przy organizacji właściwej realizacji umów z dostawcami usług,
  • perspektywę rozwoju i zdobycia doświadczenia w stabilnej branży.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na podany adres e mail: biuro@MaciejakNieruchomosci.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, lub poprzez formularz Kariera na stronie internetowej www.MaciejakNieruchomosci.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”