Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Wsparcie od SPPON dla Ratowników Medycznych

Moi Drodzy,

Wspaniałego Dnia Pośrednika!

Jeszcze kilka tygodni temu inaczej planowaliśmy ten szczególny dla nas czas. Miał być to dzień radosnego świętowania, dobrych merytorycznie warsztatów okraszonych przepysznym tortem. Opcja ta z oczywistych względów musi zostać przełożona.

Dzisiaj mamy większe obowiązki wobec lokalnej społeczności. Ważne jest okazywanie dobra i pomoc innym dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć w dniu naszego święta Ratowników Medycznych. Bohaterów, o których mówią w każdym wydaniu wiadomości. Zapominają jednak, że w tej trudnej walce potrzebne jest Im wsparcie, które będzie ułatwiać Im ciężką, codzienną pracę.

Początkowo pragnęliśmy przekazać środki finansowe na zakup odzieży ochronnej i maseczek. Jest to z oczywistych względów bardzo popularna w tym momencie forma wsparcia. Wystarczyła nam jednak krótka rozmowa, aby okazało się, że znajdujący się w każdym domu przedmiot jest dla Nich dzisiaj priorytetem - PRALKA! Kiedy w sposób szczególny dbamy o czystość i zachowanie środków ostrożności wręcz niewiarygodna wydaje się sytuacja, w której każdy z Nich po zakończonym dyżurze zabiera odzież ochronną do domu. Zabiera ją, aby wyprać w urządzeniu, z którego korzystają Ich bliscy, dzieci, partnerzy, często starsi rodzice. Zakupione przez nas urządzenia (pralko-suszarki) trafią do 3 jednostek Państwowego Pogotowia Medycznego w Trójmieście. Jeśli chcecie włączyć się do akcji serdecznie zapraszamy. Może uda Wam się sfinansować kolejne urządzenie, może macie sprzęt w dobrym stanie, który nie jest już Wam potrzebny.

 W czasach walki z Koronawirusem ważne jest, aby odnajdywać radość z czynienia dobra.

Pozdrawiam Was serdecznie, kolejna porcja dobrych wiadomości już jutro w naszym Biuletynie!

Agnieszka Brol-Radzicka
Prezes Zarządu 

Facebook