POŚREDNICY DO PIÓR!

Pośrednicy do piór!

 

Okrągłe rocznice są dobrą okazją do spojrzenia wstecz i pretekstem do przyjrzenia się sobie samym.

Nie musimy sięgać wzrokiem i pamięcią w bardzo odległe czasy. To, co wydarzyło się wczoraj może być równie ważne i atrakcyjne jak wydarzenia sprzed wielu lat.

A ogląd samych siebie? Ten zawsze jest osobisty i subiektywny. I takim powinien pozostać, bez względu na upływ czasu.

Jednocześnie okrągłe rocznice są znakomitym pretekstem do pogłębiania zawodowej, i nie tylko, więzi, środowiskowej integracji.

Uroczyste obchody XXV-lecia SPPON zbliżają się wielkimi krokami. Poza wspólną imprezą pragniemy, aby z tej okazji powstał i pozostał trwały ślad – wspólnie stworzony album wspomnień i przypomnień.

Chcemy aby składał się on z dwóch części:

  1. Z pamiętnika Pośrednika – zabawne, wzruszające, istotne - nasze historie zawodowe. Największe wow i największa „poracha”, anegdota, dziwne zdarzenie, klient, którego nigdy nie zapomnę (bez względu na powód). Bez nazwisk i identyfikacji, ale z życzliwością dla świata i ludzi.
  2.  Z tej strony mnie nie znacie – każdy z nas ma jakąś pasję, zamiłowanie, wyjątkowe umiejętności, hobby, osiągnięcia, tym razem osobiste, poza zawodowe. Co lubimy robić, z czego jesteśmy dumni. Pokażmy siebie z innej, nieznanej strony. W ten sposób się lepiej poznamy i być może będzie mogli lepiej współpracować.

W jednym i drugim przypadku warto to opisać. Tak jak potrafisz, krótko i na temat, wystarczy jedna smakowita historia, ale może być ich więcej. Dorzuć do tego swój biogram i, jeśli możesz i chcesz, zdjęcia.

Jedna strona standardowego maszynopisu nie zajmie wiele czasu, a sprawi Tobie prawdziwą radość tworzenia. Jako współautor masz gwarantowany gratisowy egzemplarz albumu.

Nie odkładaj sprawy na później, spontan daje ciekawe rezultaty. Pisz i wysyłaj na adres SPPON – sppon@sppon.pl. W temacie: Pośrednicy do piór. Czekamy na pocztę mailową z załącznikiem w Wordzie do końca maja.

To Ty tworzysz historię i ją zapisujesz!

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd SPPON

 

Facebook