Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Kursy Zawodowe

 1. Kurs POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - start 25 października 2019

    KURS: POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI PRAKTYCZNA WIEDZA O NIERUCHOMOŚCIACH potwierdzona europejskim certyfikatem
  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami, niezbędną do pracy w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami. Każdy uczestnik naszego kursu otrzyma praktyczną wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu. Zajęcia obejmują 60 godzin edukacyjnych i prowadzone są w formie wykładów oraz ćwiczeń. Zajęcia odbywają się w formie 5 zjazdów w trybie zaocznym w piątkowe popołudnia i soboty.
  Po naszym kursie uczestnicy pozyskają umiejętności interpretacji kluczowych przepisów prawnych dotyczących zagadnień nieruchomości. W ramach programu kursu kładziemy również nacisk na zagadnienia techniczne i ekonomiczne, których opanowanie pozwala w sposób skuteczny i bezpieczny przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości.

 2. Kurs ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI - start 6 września 2019

   KURS: ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI NIEZBĘDNA WIEDZA O WYKONYWANIA ZAWODU
  potwierdzona europejskim certyfikatem

  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę w zakresie zarządzania nieruchomościami, niezbędną do pracy w charakterze zarządcy nieruchomości. Każdy uczestnik naszego kursu otrzyma praktyczną wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu. Zajęcia obejmują 60 godzin edukacyjnych i prowadzone są w formie wykładów oraz ćwiczeń. Zajęcia odbywają się w formie 5 zjazdów w trybie zaocznym w piątkowe popołudnia i soboty. Uczestnicy pozyskają umiejętności interpretacji kluczowych przepisów prawnych dotyczących zagadnień nieruchomości. W ramach programu kursu kładziemy również nacisk na zagadnienia techniczne i ekonomiczne, których opanowanie pozwoli w sposób skuteczny i bezpieczny zarządzać rynkiem nieruchomości.

 3. Dlaczego warto zapisać się na nasze kursy: POŚREDNIK i ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI
 4. Praktyczne Kursy Specjalistyczne dla Pośredników i Zarządców

Facebook