Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

MLS Pomorze

PORTAL OFERT NA WYŁĄCZNOŚĆ SPPON 

System MLS Pomorze to doskonała, nowoczesna i profesjonalna platforma współpracy w zakresie wymiany ofert na wyłączność oraz ich prezentacji klientom zainteresowanych kupnem nieruchomości poprzez sieć internetową.

 
Jeden pośrednik – setki możliwości.
 
Nieruchomość zostanie szczegółowo opisana i udostępniona wszystkim użytkownikom Systemu MLS Pomorze oraz powielona przez wyszukiwarki ofert zamieszczone na witrynie jej użytkowników. Dzięki temu nowoczesnemu narzędziu każda zgłoszona do agencji oferta nieruchomości obsługiwana jest jednocześnie przez kilkuset specjalistów zatrudnionych w kilkudziesięciu biurach nieruchomości.
 
Większa wygoda i oszczędność czasu.
 
Sprzedaż i wynajem poprzez System MLS Pomorze likwiduje potrzebę odwiedzania przez Państwa wielu agencji pośrednictwa, czasochłonnej prezentacji nieruchomości kilku pośrednikom, wypełniania licznych formularzy i podpisywania wielu umów. W ten sposób oszczędzacie Państwo dużo cennego czasu. Sprzedażą zajmują się wszyscy użytkownicy Systemu, ale to właśnie Państwo wybierają pośrednika, z którym najlepiej się Państwu współpracuje i ta osoba będzie pilotowała daną transakcję.
 
Mila i profesjonalna obsługa.
 
Pośrednicy działający w Systemie MLS Pomorze biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Prawidłowe działanie firmy lub pośrednika związane jest z przestrzeganiem szeregu warunków określonych w Regulaminie Systemu MLS Pomorze oraz Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami.
 
Większe bezpieczeństwo transakcji.
 
System MLS Pomorze umożliwia współprace tylko z jednym zaufanym pośrednikiem, który skrupulatnie weryfikuje potencjalnych klientów. Pośrednicy działający w Systemie MLS Pomorze postępują zgodnie z prawem, posiadają wymagane ubezpieczenie OC na okoliczność prowadzonej działalności gospodarczej, zwykle oferują inne usługi konieczne w obrocie nieruchomościami, m.in.: obsługę kredytową, ubezpieczeniową, konsultacje i doradztwo.
 
Wyłączność warunkiem koniecznym.
 
Warunkiem koniecznym dla sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w Systemie MLS Pomorze jest zgłoszenie oferty do agencji nieruchomości na zasadzie wyłączności. Oznacza to, że zgłaszającego reprezentuje jeden zaufany pośrednik co przekłada się na lepszą jakość i skuteczność usługi.
 
W Systemie MLS Pomorze oferty są zawsze aktualne i dobrze opisane, co miedzy innymi przyczynia się do skutecznej pracy agentów. Stworzenie wysokiej jakości bazy danych jest możliwe tylko wówczas, gdy oferty są przekazane agencji na zasadzie wyłączności.
 
MLS Pomorze to zatem szybka i pewna transakcja. Większa skuteczność pracy dla pośredników oraz wygoda i bezpieczeństwo dla klientów.
 

 

W dzisiejszych czasach liczy się reklama i jej zasięg. Połączenie tego z wysoką jakością ofert i dostęp do wciąż rozrastającej się bazy ofert na wyłączność to gwarancja sukcesu ! 

 

 
                
  1. Lista firm uczestniczących w systemie MLS Pomorze
  2. Jak przystąpić do Systemu MLS Pomorze

Facebook