Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

WELCOME APARTMENT - Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem?

Jesteś komunikatywny, kreatywny i operatywny?
Charakteryzuje Cię upór i przedsiębiorczość?
Wiesz czego oczekujesz od pracy i jesteś zdeterminowany osiągać wyznaczone cele?

To praca dla Ciebie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, a dzięki pracy w Welcome Apartment zyskasz nie tylko doświadczenie, ale także możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku pracy.

Obowiązki: profesjonalna obsługa Klienta, wynajem i sprzedaż nieruchomości (rynek wtórny i rynek pierwotny) w sektorze Premium, budowanie relacji z Klientem, aktywne pozyskiwanie ofert, przygotowywanie ofert pod kątem marketingowym, prezentacja nieruchomości, obsługa procesu transakcyjnego i potransakcyjnego.

Oferujemy: pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem i nowatorskim spojrzeniem na rynek, możliwość sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego- współpraca z wiodącymi trójmiejskimi deweloperami, możliwości rozwoju, niezbędne narzędzia pracy, wsparcie profesjonalnych fotografów, wynagrodzenie (podstawa plus atrakcyjny system prowizyjny), pakiet szkoleń.

Wymagania: komunikatywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i sumienność, bardzo dobra organizacja pracy, znajomość lokalnego rynku nieruchomości, minimum 1 rok doświadczenia w pracy pośrednika lub ukończony kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami, prawo jazdy i własny samochód, mile widziana znajomość języków obcych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

CV proszę przesyłać na adres: biuro@welcomeapartment.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Informujemy, że Administratorem danych jest Welcome Apartment SC w Gdańsku przy ulicy Tandeta 1/83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.